Hotel Leda SPA****, Kołobrzeg

Atrakcje

Data przyjazdu 22 maj
Data wyjazdu 23 maj
Kod promocyjny
Hotel Leda SPA****

Basen i sauny

Zapraszamy do skorzystania z naszego basenu o wymiarach 7 x 13 m i głębokości 145 cm. Jego ofertę uzupełniają 2 jacuzzi oraz strefa saun obejmująca łaźnię parową, saunę suchą, Infrasaune oraz wypoczywalnię z podgrzewanymi leżankami. Temperatura wody na basenie 29-30 st.C.

Basen i sauny

Goście hotelu mogą korzystać z basenu i saun nieodpłatnie. Basen i strefa saun czynne są codziennie od 8:00 do 22:00 (13:00 - 14:00 przerwa techniczna). Informujemy, że strefa saun jest koedukacyjna.

Grota solna

Cena 20 zł / osoba, seanse odbywają się o każdej pełnej godzinie w godz. 9:00 - 19:00 i trwają 45 min.

Wyjątkowy mikroklimat

W grocie solnej wykorzystano oryginalną metodę zastosowania soli morskiej z Morza Martwego w celach profilaktyki i ochrony zdrowia. Panuje w niej specyficzny mikroklimat z wyjątkową czystością bakteriologiczną, a powietrze nasycone jest minerałami i mikroelementami.

W razie niepogody

Poza korzystną dla człowieka ujemną jonizacją, powietrze w grocie zawiera: jod, potas, wapń, magnez, selen oraz wiele innych pierwiastków. W razie niepogody nabierzesz letniej opalenizny dzięki naszemu skutecznemu solarium. Oferujemy najnowszej generacji łóżko do opalania.
Oferty specjalne
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij