Restauracja La Maison

Luksusowa restauracja w Kołobrzegu

Restauracje w Kołobrzegu oferują odwiedzającym wyśmienite ryby i inne przysmaki lokalne. Hotel Leda**** szczególnie zachęca zaś do korzystania z unikalnej oferty wykwintnej restauracji oraz kawiarni. Oba miejsca cechuje wyjątkowa atmosfera oraz doskonałe propozycje kulinarne. 

Restauracja LA MAISON Kołobrzeg to gastronomia rodem z tradycji śródziemnomorskiej zawierająca silne akcenty kuchni francuskiej. 

Kawiarnia LOBBY BAR poleca wyroby cukiernicze i desery. Warto ich skosztować, odwiedzając naszą restaurację. Kołobrzeg ma wiele smaków.

Wina z całego świata, drinki i alkohole serwowane przez barmana z pewnością zaspokoją Państwa gusta. Estetyka i różnorodność naszych potraw pod okiem Szefa Kuchni naszej restauracji Andrzeja Jakomulskiego pozwolą Państwu rozkoszować się niepowtarzalnymi smakami. Odwiedź Hotel Leda i sprawdź, jakie uczty serwuje nasza restauracja, a Kołobrzeg już zawsze kojarzyć się będzie z wyśmienitą kuchnią.

Restauracja z przyjemnością uraczy także najmłodszych Gości proponując specjalne menu oraz udogodnienia w postaci krzesełek dla dzieci, zabawek oraz malowanki umilającej czas oczekiwania na posiłek.

Najlepsze restauracje? Kołobrzeg zaprasza do La Maison!

Zarezerwuj swój stolik: 94 351 39 00

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij