Wirtualny spacer
Hotel Leda SPA****, Kołobrzeg
Bevor sich Leda in Kołobrzeg traf und Kołobrzeg Leda traf …

Bevor sich Leda in Kołobrzeg traf und Kołobrzeg Leda traf

Ankunft 28 Sept
Abreise 29 Sept
Kod promocyjny
Hotel Leda SPA****
Waren Sie unser Gast?

Waren Sie unser Gast?
Teilen Sie Ihre Meinung mit uns und anderen… Ihre Stimme ist uns wichtig – wir tun Gutes ohne Sie, mit Ihnen können wir die  besten Dinge  erreichen, Ihre Meinung hilft uns und anderen.

01 Januar 2022

Zanim Leda spotkała się w Kołobrzegu, a Kołobrzeg spotkał się z Ledą …

Pamiętasz ten moment- błysk w oku, skurcz w żołądku, radość i niepokój jednocześnie, szybkie bicie serca, pierwszy dotyk, pierwszy seks.

Właśnie tak czuje się człowiek kiedy się zakocha, tak po ludzku, prawdziwie  i choć zakochanie może być szybkie, wolne, długie lub krótkie to zawsze jest MAGICZNE.

Tytułowa Leda pojawia się po raz pierwszy w mitologii greckiej- co musiała czuć  Leda ziemianka, królowa Sparty, która stała się wybranką Zeusa- boga nad bogami? Miłość, namiętność, pożądanie, strach?

Jak opowiedzieć przyjaciółkom o miłości tak bardzo zakazanej, że możliwej tylko pod przebraniem ?

Jak milczeć o romansie, kiedy cała dusza i ciało chce krzyczeć?

Powiem Wam, czuje się dokładnie tak samo jak każda i każdy z nas- bo namiętność i miłość zawsze smakuje tak samo dobrze, nieważne kim jesteś Ty i kim jest Twój wybranek czy wybranka. Nie liczy się wiek, miejsce, płeć, status społeczny – liczą się emocje, liczy się tu i teraz.

Ten czas, to miejsce… Twój czas Twoje miejsce.

Któż z nas tak nie miał? Któż z nas nie marzył o miłości?  Któż z nas nie potrzebuje bliskości, namiętności i czułości ?

Wtedy Leda pojawiła się w Kołobrzegu. Pojawiła się by być objąć i przytulić każdego, by przekazać miłość, uwielbienie, radość. 

mobile nav bg
auf der Karte zeigen
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen