Wirtualny spacer
Hotel Leda SPA****, Kołobrzeg
Autumn in Kolobrzeg

Autumn in Kolobrzeg

Arrival date 28 Sep.
Departure date 29 Sep.
Kod promocyjny
Hotel Leda SPA****
Were you our guest?

Were you our guest?
Share your opinion with us and others... Your voice is important to us - we do good things without you, with you we can achieve the best things, your opinion helps us and others.

31 October 2022

Jesień w Kołobrzegu to przede wszystkim cudowny czas relaksu i poczucia spokoju; miasto opuścili już gwarni turyści, a pogoda pozwala na miłe długie spacery....

 

Jesień w Kołobrzegu to przede wszystkim cudowny czas relaksu i poczucia spokoju; miasto opuścili już gwarni turyści, a pogoda pozwala na miłe długie spacery. Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w otoczeniu natury wpływa bardzo korzystnie na nasz układ nerwowy i działa na układ odpornościowy oraz poprawia mobilność.

Tegoroczna jesień bardzo nas rozpieszcza, pogoda jest piękna, powietrze czyste, a oczy cieszy wielobarwny o tej porze roku park zdrojowy. Bezwietrzne dnie zachęcają do posiedzenia na spokojnej plaży-  wsłuchanie się w szum morza i dźwięki „rozgadanych” mew. Co ważne, wszędzie panuje lekkie i przyjemne „zwolnienie”. Nikt nigdzie się nie śpieszy, w restauracjach i kawiarniach nie trzeba stać w kolejne po wolny stolik. Atrakcje dla zwiedzających również mają już za sobą BUM letni, więc łatwiej się do nich dostać. Jest naprawdę miło.

Dużo mniejszy ruch panuje również na ścieżkach rowerowych, z których Kołobrzeg słynie nie tylko w Polsce. Zachęcamy więc by z tego skorzystać i wybrać się na przyjemną wycieczkę, aby zobaczyć jak piękny jest nasz region. Nie masz swojego roweru? Nic straconego my mamy i chętnie pożyczymy, dla nas Wasz komfort jest ważny.

Po spacerach jodowych potrzebujecie trochę „nic nierobienia” SUPER, u nas to się zawsze sprawdza; seans w grocie solnej ( by jodowanie starczyło na dłużej ), relaks w strefie saun przy kominku z ciepłym kubkiem herbaty w dłoniach, najlepsza forma ćwiczeń – pływanie. To wszystko dostępne jest w naszych wnętrzach i czeka na naszych Gości.

Jesień to również wyjątkowe doznania kulinarne, La Maison zaprasza na cudowne smaki tej niesamowitej pory roku; krem dyniowy, makaron z borowikami, comber z jelenia- ekologicznie hodowanego, cudowne ciasto marchewkowe i wiele, wiele innych potraw- które zachwycą wasze podniebienia i poczucie estetyki.

Czy nad morzem jest nudno jesienią?  O nie. Z tym stwierdzeniem nie możemy się zgodzić.

Jeśli chcecie wypocząć, odstresować się, pobyć ze sobą, zapomnieć się na chwilę i po prostu być tu i teraz to jesień w Kołobrzegu jest idealnym czasem i miejscem dla Was. Z ogromną przyjemnością ugościmy Was u nas.

TWOJE MIEJSCE TWÓJ CZAS. 

mobile nav bg
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close