/>

Hotel

Hotel Leda SPA**** jest nowoczesnym czterogwiazdkowym obiektem hotelowym w Kołobrzegu, położonym zaledwie 200m od morza. Znajduje  się w „nowej” części Kołobrzegu w otoczeniu ciszy i spokoju. Obiekt znajduje się w pobliżu  amfiteatru, co pozwala na pełne korzystanie z oferty rozrywkowej w sezonie oraz w niedalekiej odległości od  ścieżek pieszo-rowerowych gdzie można spędzać miło czas na wieczornych spacerach czy też przejażdżkach rowerowych.
Hotel Leda SPA to obiekt który posiada łącznie 76 pokoi.

Pokoje możemy podzielić na:

  • standardowe 2-osobowe do pojedynczego wykorzystania
  • standardowe 2-osobowe o podwyższonym standardzie typu LUX
  • Studio
  • Studio LUX
  • Apartamenty

Więcej informacji o pokojach w zakładce pokoje.

Hotel posiada bardzo bogate zaplecze SPA & WELLNESS. Instytut SPA jest jednym z najnowocześniejszych instytutów SPA w Polsce. Jego profesjonalne, a zarazem pomysłowe wykonanie powoduje, iż gość czuje się w nim tak jakby świat zewnętrzny nie istniał. Strefa Wellness da Państwu możliwość zapomnienia i odprężenia.

Hotel Leda SPA**** jest na rynku od 2009 roku, ale już w tak krótkim czasie zdobyła zaufanie swoich gości co potwierdzają certyfikaty i wyróżnienia w wielu konkursach branżowych.

Hotel jest laureatem konkursów: „Jakość  Roku Q 2009”organizowanego przez Biznes Raport-Dziennik Gazeta Prawna,  „Hotel z Pomysłem 2009” organizowanego przez pismo branżowe Hotelarz, 3 miejsce w kategorii Najlepsze Konferencyjne SPA organizowanego przez SPA Prestige Awards, "Najlepszy na świecie" w kategorii dla par według Holidey Check oraz "Najlepsze SPA w Polsce" w 2010 roku. 

Hotel w sezonie letnim posiada własną, prywatną plażę do dyspozycji gości. 

Taras wypoczynkowy:
Znajduje się na dachu hotelu. Przygotowaliśmy dla Państwa leżaki wypoczynkowe aby w tym miejscu odpoczynku i relaksu mogli się Państwo dowoli rozkoszować promieniami słonecznymi.

Pokój zabaw:
Kącik znajdujący się przy Instytucie SPA zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia czasu w krainie gier i zabaw.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij