Hotel Leda SPA****, Kołobrzeg

Kuchnia

Data przyjazdu 18 lut
Data wyjazdu 19 lut
Hotel Leda SPA****

Luksusowe restauracje

Restauracje w Kołobrzegu oferują odwiedzającym wyśmienite ryby i inne przysmaki lokalne. Hotel Leda**** szczególnie zachęca zaś do korzystania z unikalnej oferty wykwintnej restauracji oraz kawiarni. Oba miejsca cechuje wyjątkowa atmosfera oraz doskonałe propozycje kulinarne. 

Tradycja śródziemnomorska

Restauracja LA MAISON Kołobrzeg to gastronomia rodem z tradycji śródziemnomorskiej zawierająca silne akcenty kuchni francuskiej. 

Kołobrzeg ma wiele smaków

Kawiarnia LOBBY BAR poleca wyroby cukiernicze i desery. Warto ich skosztować, odwiedzając naszą restaurację. 

Niepowtarzalne smaki

Wina z całego świata, drinki i alkohole serwowane przez barmana z pewnością zaspokoją Państwa gusta. Estetyka i różnorodność naszych potraw pod okiem Szefa Kuchni naszej restauracji Andrzeja Jakomulskiego pozwolą Państwu rozkoszować się niepowtarzalnymi smakami.

Dla dzieci

Restauracja z przyjemnością uraczy także najmłodszych Gości proponując specjalne menu oraz udogodnienia w postaci krzesełek dla dzieci, zabawek oraz malowanki umilającej czas oczekiwania na posiłek.

Najlepsze restauracje?

Kołobrzeg zaprasza do La Maison!
Zarezerwuj swój stolik: +48 94 351 39 00

Oferty specjalne
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij