Hotel Leda SPA****, Kołobrzeg

O nas Poznaj Leda Hotel SPA

Data przyjazdu 22 sty
Data wyjazdu 23 sty
Hotel Leda SPA****

Luksusowe pokoje

Hotel Leda SPA to obiekt który posiada łącznie 76 pokoi. Pokoje możemy podzielić na: standardowe 2-osobowe do pojedynczego wykorzystania standardowe 2-osobowe o podwyższonym standardzie typu LUX Studio Studio LUX Apartamenty

Nowoczesne SPA

Hotel posiada bardzo bogate zaplecze SPA & WELLNESS. Instytut SPA jest jednym z najnowocześniejszych instytutów SPA w Polsce. Jego profesjonalne, a zarazem pomysłowe wykonanie powoduje, iż gość czuje się w nim tak jakby świat zewnętrzny nie istniał. Strefa Wellness da Państwu możliwość zapomnienia i odprężenia.

Zaufanie gości

Hotel Leda SPA**** jest na rynku od 2009 roku, ale już w tak krótkim czasie zdobyła zaufanie swoich gości co potwierdzają certyfikaty i wyróżnienia w wielu konkursach branżowych.

Hotel jest laureatem konkursów: „Jakość  Roku Q 2009”organizowanego przez Biznes Raport-Dziennik Gazeta Prawna,  „Hotel z Pomysłem 2009” organizowanego przez pismo branżowe Hotelarz, 3 miejsce w kategorii Najlepsze Konferencyjne SPA organizowanego przez SPA Prestige Awards, "Najlepszy na świecie" w kategorii dla par według Holidey Check oraz "Najlepsze SPA w Polsce" w 2010 roku. 

Taras wypoczynkowy

Znajduje się na dachu hotelu. Przygotowaliśmy dla Państwa leżaki wypoczynkowe aby w tym miejscu odpoczynku i relaksu mogli się Państwo dowoli rozkoszować promieniami słonecznymi.

Pokój zabaw

Kącik znajdujący się przy Instytucie SPA zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia czasu w krainie gier i zabaw.

Prywatna plaża

Hotel w sezonie letnim posiada własną, prywatną plażę do dyspozycji gości. 

Parking

Hotel Leda SPA**** oferuje swoim gościom monitorowany parking wokół hotelu w cenie 25 zł za dobę. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna wcześniejsza rezerwacja.
Oferty specjalne
Restauracja
Restauracja
Poznaj SPA
Poznaj SPA
Konferencje
Konferencje
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij