Hotel Leda SPA****, Kołobrzeg

O nas Poznaj Hotel Leda

Data przyjazdu 30 wrz
Data wyjazdu 01 paź
Kod promocyjny
Hotel Leda SPA****

Luksusowe pokoje

Hotel Leda SPA to obiekt który posiada łącznie 76 pokoi. Pokoje możemy podzielić na: standardowe 2-osobowe, standardowe 2-osobowe o podwyższonym standardzie typu LUX, Studio, Studio LUX, Apartamenty

Nowoczesne SPA

Hotel posiada bardzo bogate zaplecze SPA & WELLNESS. Instytut SPA jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Jego profesjonalne, a zarazem pomysłowe wykonanie powoduje, iż Gość czuje się w nim tak, jakby świat zewnętrzny nie istniał. Hotel ze Spa w Kołobrzegu daje Państwu możliwość zapomnienia o codzienności i odprężenia.  

Zaufanie gości

Hotel Leda SPA **** w Kołobrzegu jest na rynku od 2009 roku i już w tak krótkim czasie zdobył zaufanie swoich Gości, co potwierdzają certyfikaty i wyróżnienia w wielu konkursach branżowych.

Hotel jest laureatem konkursów: „Jakość  Roku Q 2009”organizowanego przez Biznes Raport-Dziennik Gazeta Prawna,  „Hotel z Pomysłem 2009” organizowanego przez pismo branżowe Hotelarz, 3 miejsce w kategorii Najlepsze Konferencyjne SPA organizowanego przez SPA Prestige Awards, "Najlepszy na świecie" w kategorii dla par według Holidey Check oraz "Najlepsze SPA w Polsce" w 2010 roku. 

Taras wypoczynkowy

Taras znajduje się na dachu hotelu. Przygotowaliśmy dla Państwa leżaki wypoczynkowe aby w tym miejscu odpoczynku i relaksu mogli się Państwo dowoli rozkoszować promieniami słonecznymi.

Parking

Hotel Leda SPA**** oferuje swoim gościom monitorowany parking wokół hotelu w cenie 45 zł za dobę. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna wcześniejsza rezerwacja.
Oferty specjalne
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij