Hotel Leda SPA****, Kołobrzeg

Zrób prezent

Data przyjazdu 28 wrz
Data wyjazdu 29 wrz
Kod promocyjny
Hotel Leda SPA****

Prezenty dla kobiet/mężczyzn

Tych, których kochamy najbardziej, chcemy obdarować najpiękniejszymi prezentami. Tym, którzy wyświadczyli nam grzeczność, chcemy podziękować w wyjątkowy sposób. Żyjemy w pięknym świecie i korzystamy z szans, by pięknem obdarowywać. Okazji każdego dnia jest wiele, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa oferty prezentów na:

  • święta osobiste (urodziny i imieniny) i kalendarzowe,
  • rocznice,
  • inne szczególne okazje, itp.
Oferty specjalne

Nagrody dla pracowników / kontrahentów

Każdy pracownik chciałby być doceniony przez szefa za wkład energii i wysiłek podjęty na rzecz zakładu pracy. Każdy szef chciałby mieć zaufanego i rzetelnego pracownika entuzjastycznie podchodzącego do wyzwań. O naszych postawach często decyduje satysfakcja oraz świadomość bycia docenionym za swoją pracę.

Pakiety gratyfikacyjne

Mając na uwadze wasze potrzeby stworzyliśmy propozycje pakietów gratyfikacyjnych dla pracowników, klientów i kontrahentów. Dlaczego by nie wyróżnić wskazanej osoby luksusowym pobytem wypoczynkowym nad morzem? Dla lepszego samopoczucia i urody proponujemy różnorodne oferty zabiegów SPA, które pozwolą się zrelaksować i zadbać o swoje piękno.
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij