Hotel Leda SPA****, Kołobrzeg

Basen i atrakcje

Data przyjazdu 28 wrz
Data wyjazdu 29 wrz
Kod promocyjny
Hotel Leda SPA****

Wybierz hotel z basenem

Leda posiada basen o wymiarach 7 x 13 m. i głębokości 145 cm. Ofertę Wellness uzupełniają 2 jacuzzi oraz strefa saun obejmująca łaźnię parową, saunę suchą, Infrasaune oraz wypoczywalnię z podgrzewanymi leżankami. Temperatura wody na basenie 29-30 st.C.
Zapraszamy do skorzystania w Kołobrzegu z hotelu z basenem i innymi atrakcjami!

 

Basen i sauny

Goście hotelu mogą korzystać z basenu i saun nieodpłatnie. Basen i strefa saun czynne są codziennie od 8:00 do 22:00 (13:00 - 14:00 przerwa techniczna). Informujemy, że strefa saun jest koedukacyjna.

Grota solna

Cena 20 zł / osoba, seanse odbywają się o każdej pełnej godzinie w godz. 9:00 - 19:00 i trwają 45 min.

Wyjątkowy mikroklimat

W grocie solnej wykorzystano oryginalną metodę zastosowania soli morskiej z Morza Martwego w celach profilaktyki i ochrony zdrowia. Panuje w niej specyficzny mikroklimat z wyjątkową czystością bakteriologiczną, a powietrze nasycone jest minerałami i mikroelementami.

W razie niepogody

Poza korzystną dla człowieka ujemną jonizacją, powietrze w grocie zawiera: jod, potas, wapń, magnez, selen oraz wiele innych pierwiastków. W razie niepogody nabierzesz letniej opalenizny dzięki naszemu skutecznemu solarium. Oferujemy najnowszej generacji łóżko do opalania.
Oferty specjalne

Hotel z basenem

To idealne rozwiązanie na niepogodę - nie zawsze warunki sprzyjają plażowaniu, zwłaszcza podczas wyjazdu poza sezonem letnim. Warto wówczas mieć alternatywę w postaci strefy Wellness z basenem i innymi atrakcjami, które sprawią, że pobyt nad morzem o każdej porze roku będzie udany.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij